Modne szpilki nie muszą być drogie!

szpilki damskie

Kobieta na wysokich obcasach jest zawsze szykowna i elegancka. Nogi wydają się być dłuższe i szczuplejsze, a pośladki zgrabniejsze. Niemal każda z nas marzy o pięknych, modnych i wygodnych szpilkach. Niestety nie zawsze wygoda, elegancja, a także niewygórowana cena idą ze sobą w parze. Jednak modne szpilki wcale nie musza być drogie! Tanie szpilki damskie również mogą być wygodne, a co najważniejsze modne. Po prostu warto wiedzieć na co zwrócić uwagę, aby wybrać wygodne szpilki damskie.

buty szpilki damskie

Przede wszystkim na zakupy warto wybrać się późnym popołudniem. Po całym dniu nasze stopy zazwyczaj są lekko spuchnięte. Wówczas możliwe jest wybranie butów, które nawet w trakcie upalnego dnia czy podczas wielu godzin spędzonych na parkiecie nie będą uciskać. Doskonałym pomysłem będzie też zamówienie szpilek online. Wtedy mamy możliwość kilkukrotnego przymierzenia butów i dłuższego zastanowienia się czy to ta para szpilek, której szukamy.

Warto zwrócić również uwagę na kształt samego buta. Jeżeli posiadasz długie palce stóp, to prawdopodobnie w szpilkach o długich i szczupłych noskach będzie Ci po prostu niewygodnie, gdyż palce nie będą się w nich mieścić. Takie buty niezależnie od marki czy materiału będą cisnąć. W tym przypadku warto postawić na szpilki damskie o zaokrąglonych noskach. Poza tym przymierzając buty, nie krępuj się przejść w nich po sklepie. To najlepszy test pozwalający na wybór odpowiednich butów. Jeżeli już w tym momencie czujesz dyskomfort, to lepiej wybierz inną parę.

Ważna jest też wysokość obcasa. Jeżeli Twoje stopy są dosyć krótkie, to lepiej unikać butów na bardzo wysokich szpilkach. W takim przypadku lepiej wybrać model na platformie. Będą one bardziej stabilne, a dodatkowo łatwiej się w nich poruszać.

Najlepsze będą dobrze wyprofilowane szpilki z naturalnej skóry. Doskonałą okazją na zakup modnych szpilek w niewygórowanej cenie są różnego rodzaju wyprzedaże i promocje. Wówczas gdy uda się kupić tanie szpilki damskie, a w dodatku markowe, to satysfakcja jest nawet podwójna. Każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie modne szpilki!