Jakie buty wybrać na Sylwestra?

deezee-czerwone-szpilki

Sylwester to najbardziej szampańska noc w całym roku. To właśnie z myślą o Sylwestrze kobiety bardzo często kupują sobie nowe buty, które stają się doskonałą bazą do wystrzałowej stylizacji. Jakie buty warto kupić sobie w tym roku? W sklepach już pojawiają się doskonały sylwestrowe propozycje, warto jednak pamiętać też o takich klasykach takich jak chociażby czerwone szpilki. Takie buty sprawdzą się również w bardzo wielu różnych innych okazjach.

Modne szpilki na Sylwestra


Buty dedykowane na Sylwestra to bardzo często buty obsypane brokatem lub ze skóry w kolorze srebrnym lub złotym. Takie wieczorowe szpilki rzeczywiście pięknie prezentują się w tą wyjątkową noc, ale niejednokrotnie lądują potem na dnie szafy, stając się kolejnymi butami tylko na jeden raz. W tym roku warto zatem odejść od tego schematu i kupić sobie buty, które będą też perfekcyjne na wiosnę i lato. Świetne okażą się czerwone szpilki z zamszu lub lakierowanej skóry. Takie szpilki do klasyka sama w sobie. Pięknie podkreślają z nim lub kobiety oraz ze względu na kolor, są odrobinę bardziej ekstrawaganckie, ale cały czas w dobrym guście. Modne szpilki na Sylwestra warto zatem zastąpić klasycznymi czerwonymi szpilkami, które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą na czasie. Jeżeli posiada się już szpilki czarne lub beżowe, para czerwonych szpilek będzie doskonałym uzupełnieniem.

Seksowne sandałki na szpilce z paskiem wokół kostki


Kolejna doskonała propozycja jeżeli chodzi o modne buty na Sylwestra to seksowne sandałki na szpilce z paskiem wokół kostki. Takie sandałki będą świetnie prezentować się do sukienek i spódnic, a ze względu na pasek wokół kostki, będą też bardzo stabilne nawet podczas szalonej imprezy na parkiecie.